Logo
Wydrukuj tę stronę

Pod Omegą od 1981 nad Jeziorakiem w Iławie.

Wyróżniony Pod Omegą od 1981 nad Jeziorakiem w Iławie.

Obdarzone hojnie w naturalne bogactwa Pojezierze Iławskie to teren Zielonych Płuc Polski. Sercem tej ziemi jest Iława, leży na południowym krańcu najdłuższego jeziora w Polsce-jeziora Jeziorak, uznanego przez czytelników magazynu podróżniczego National Geographic Traveler za jeden z siedmiu Nowych Cudów Polski.

Od 1981 roku ma tutaj swoją siedzibę nasza firma Pod Omegą, obiekt zlokalizowany przy drodze krajowej nr 16, pomiędzy Olsztynem a Grudziądzem, położonym bezpośrednio nad brzegiem Jezioraka. Tu staramy się sprostać wymogom i oczekiwaniom przyjeżdżających do nas turystów, żeglarzy, motorowodniaków.

Posiadamy 40-letnie doświadczenie. W trakcie działalności nad Jeziorakiem stworzyliśmy firmę szerokim wachlarzem usług. Organizujemy: eventy, imprezy firmowe, grupowe o charakterze żeglarskim- również w formie regat- z pełnym zapleczem sprzętowym oraz noclegowo- gastronomicznym. Przy braku uprawnień zapewniamy wykwalifikowana kadrę sterników, którzy podczas zabawy przeprowadzą podstawowe szkolenie z zasad żeglarstwa. Ukoronowaniem regat lub zabaw żeglarskich jest kolacja kapitańska, przygotowana w naszej Tawernie Żeglarskiej lub na tarasie bezpośrednio nad brzegiem jeziora Jeziorak. Umilać wieczór może koncert żeglarski z przepysznymi regionalnymi daniami.

Nasz port to marina z miejscami cumowniczymi zarówno dla naszych rezydentów portu, naszych gości czarterowych, jak i gości na postój krótkoterminowy. Oferujemy szeroki zakres usług związany z całoroczną obsługą jachtu żaglowego i motorowego.

Wykonujemy zabudowy wszelkich typów łodzi żaglowych, motorowych, pod klucz dla klientów z uwzględnieniem indywidualnych, a najlepsze wyposażenie jachtowe znajdziecie w naszym całorocznym sklepie żeglarskim.

Pod Omegą to także odkrywanie zakątków i piękna Jeziorka. Nasza flota czarterowa to łodzie żaglowe i rodzinne jachty motorowe wykonane przez nas, w naszej szkutni,  ze szczególną dbałością o każdy szczegół i gwarancją jakości i bezpieczeństwa.

Gości lubiący odpoczynek na styku lądu i wody zapraszamy do naszego Hoteliku Żeglarskiego. Kameralny obiekt gwarantuje odpoczynek i relaks. Wypożyczalnia sprzętu wodnego, Tawerna Żeglarska i tradycyjne mazurskie ognisko, na pewno umilą pobyt zarówno gości hotelowych, jak i wodniaków. Ci z Państwa, którzy złapią bakcyla wodnego, zapraszamy na pobyt ze szkoleniem motorowodnym.

Na zakończenie sezonu żeglarskiego co roku zapraszamy do wspólnej zabawy podczas regat  "O Żeglarski Puchar Iławy".

Serdecznie zapraszamy! Z żeglarskim pozdrowieniem
Lila i Stanisław Kasprzak
Anna, Przemysław i Maciej Kasprzak
Beata, Bartosz, Patryk i Kinga Furmanek

Tak było...

Tak się zmieniamy ...

Roni.pl