Zaproszenie na wakacyjne koncerty z Zespołem Flash Creep w Tawernie Żeglarskiej Pod Omegą w Iławie!

Wyróżniony Zaproszenie na wakacyjne koncerty z Zespołem Flash Creep w Tawernie Żeglarskiej Pod Omegą w Iławie!

 

Drodzy Mieszkańcy, Turyści i Żeglarze Jezioraka!

Z wielką radością zapraszamy Was na wyjątkowe muzyczne wydarzenia, które odbędą się w naszej Tawernie Żeglarskiej Pod Omegą w Iławie. Już 1 czerwca oraz 20 lipca będziecie mieli okazję zanurzyć się w dźwiękach muzyki i poczuć niepowtarzalny klimat żeglarskiej historii i tradycji.

Zespół Flash Creep, znany z pełnych emocji oraz energii występów, zapewni Wam niezapomniane wieczory pełne wspaniałych melodii. Ich muzyka to połączenie pasji, profesjonalizmu i autentycznego ducha żeglarskiego, który doskonale wpisuje się w atmosferę Tawerny Pod Omegą.

Dlaczego warto przyjść?

  • Muzyczna uczta: Flash Creep to zespół, który potrafi porwać swoją muzyką każdego słuchacza. Ich repertuar obejmuje zarówno klasyczne szanty, jak i współczesne utwory, które z pewnością rozgrzeją serca wszystkich obecnych.
  • Niezapomniany klimat: Tawerna Żeglarska Pod Omegą to miejsce z duszą. Położona nad brzegiem Jezioraka, w porcie pełnym żeglarskiego ducha, oferuje wyjątkową atmosferę, idealną do spędzenia letnich wieczorów przy dźwiękach muzyki.
  • Dla każdego: Zapraszamy zarówno mieszkańców Iławy, turystów odwiedzających nasze piękne miasto, jak i wszystkich żeglarzy pływających po Jezioraku. To świetna okazja, by wspólnie cieszyć się muzyką i letnim czasem.

Terminy koncertów:

  • 1 czerwca 2024 - Startujemy o godzinie 19:00
  • 20 lipca 2024 - Startujemy o godzinie 19:00

Zarezerwujcie sobie te daty w kalendarzu i dołączcie do nas w Tawernie Żeglarskiej Pod Omegą. Gwarantujemy wspaniałą zabawę, muzyczne emocje i niezapomniane wspomnienia!

Czekamy na Was z niecierpliwością!

Z żeglarskim pozdrowieniem, Tawerna Żeglarska Pod Omegą & Zespół Flash Creep