Logo
Wydrukuj tę stronę

Jachty

Nasza flota czarterowa składa się z jachtów żaglowych o wysokim standardzie wyposażenia, wykonanych ze specjalną starannością przez naszą firmę, czyniąc użytek z  porad naszych wieloletnich gości.
Oferujemy szeroki wybór popularnych i nowowczesnych modeli łodzi żaglowych typu Antila, aby posiadać jednostki o zbliżonej specyfikacji. 
 
Do czarteru łodzi wymagane są  uprawnienia żeglarskie lub motorowodne od sternika łodzi (osoba pełnoletnia).
 
W sezonie wakacyjnym łodzie czarterowane są w modułach tygodniowych, zmiany turnusu odbywają się w soboty. Odbiór łodzi w godzinach 15.00 - 18.00. Zdanie łodzi do godziny 10.00 - chyba, że zostały ustalone inne warunki pomiędzy Czarterujacym a Armatorem. 
 
W miesiącach przed i po sezonowych - maj, czerwiec, wrzesień, październik -  mozliwość wynajmu łodzi na weekendy. Przy czarterach krótszych niż trzy doby, koszt wynajmu łodzi zgodnie z cennikiem w sezonie wysokim. Nie czarterujemy łodzi tylko na jedną dobę/dzień. 
Zajrzyj  ->  Cennik czarterów
 
Zapytania rezerwacyjne:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Roni.pl