Eventy

Organizujemy imprezy integracyjne " Pod Żaglami", zarówno w formie regat, jak i relaksu bez rywalizacji nad wodą.

Przy braku uprawnień naszych gości zapewniamy wykwalifikowaną kadrę sterników, którzy podczas zabawy przeprowadzą podstawowe szkolenie ze znajomości zasad i praktyk żeglarskich.

Tego typu integracja prowadzona jest w oparciu o naszą firmową flotę czarterową, jachty wykonane przez nas, ze szczególną dbałością o każdy szczegół zabudowy. Nasze łodzie są jednostkami max. kilkusezonowymi, dbamy o bieżące odświeżanie jachtów naszej  floty.

Skład sędziowski regat porusza się na nowoczesnej łodzi motorowej typu Navigator 616.

Goście mogą nocować zarówno na jachtach u nas w porcie, w naszym Hoteliku Żeglarskim  lub na szlaku jeziora Jeziorak. W przypadku noclegu w naszej Marinie zapewniamy wieczór kapitański w Tawernie Żeglarskiej, lub w formie ogniska.

Zazwyczaj naszym gościom umila wieczór zespół muzyczny i koncert szantowy, a kolacja to zestaw regionalnych, pysznych dań.

Na zakończenie eventu przygotujemy zestaw upominków regatowych: medale, statuetki, dyplomy, puchary - wedle zapotrzebowania ze strony klienta. 

Dotychczasowa nasza praktyka zaowocowała dużą ilością tego typu zabaw, to fantastycznie spędzony czas, oparty o aktywny wypoczynek. Jezioro Jeziorak to najdłuższe jezioro w Polsce, kryjące wiele przepięknych widoków i atrakcji w swoich zakamarkach. Dlatego zapraszamy do wspólnej zabawy.

 
 

 

plenfrdeitptes