plenfrdeitptes

Czartery

Facebook
Zapraszamy na nasz Facebook

Czartery

 1. Antila 27
 2. Antila 26 CC
 3. Antila 24,4
 4. Antila 24
 5. Antila 22
 6. Omega Buster 800 K
 7. Venus motorowa

Antila 27  "Szefowa" jest to nowoczesny jacht do rekreacyjnego rodzinnego żeglowania.

Prawie 8,5 metrowa jednostka o powierzchni żagla 38 m2 stwarza komfort żeglowania dla 8 osobowej załogi. Szerokie półpokłady, wygodny przestronny kokpit oraz wysoka burta gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo zarówno pod żaglami jak i podczas postoju. Wnętrze naszej Antili 27 wykonane jest z drewna dębowego. Jacht podzielony jest na 3 części: dziobową gdzie znajduje się wygodnełóżko dla 2 dorosłych osób oraz mnóstwo jaskółek i schowków na bagaże. Część centralną którą zajmuje salon z kuchnią oraz pięknym dużym stołem, przy którym miejsce znajdą wszyscy załoganci. W salonie po złożeniu stołu i rozłożeniu łóżek mamy miejsca sypialniane dla 4 osób. W Częsci rufowej mamy dodatkową sypialnię także dla 2 os. W Antili 27 jak we wszystkich naszych jachtach czarterowych znajduje się oddzielny przedział na toaletę z możliwością zarezerwowania także toalety turystycznej na rejs.

 

Antila 26 CC nowoczesny jacht żaglowy o pięknej nowatorskiej stylistyce. Obszerny i kokpit oraz szerokie półpokłady zapewniają bezpieczeństwo i wygodę podczas żeglowania oraz 100% relaksu w czasie postoju. Wygodę wnętrza zapewnia nowocześnie zaprojektowana mesa w wysokością stania. Wnętrze podzielone jest na kambuz, z dużym wygodnym stołem dla całej załogi oraz możliwością dodatkowego spania dla 4 osób, osobny przedział na łazienkę oraz dwie zamykane kabiny z dwuosobowymi kojami, łącznie dla 8 osób.

Od obecnego sezonu żeglarskiego 2018 zapraszamy do czarteru jachtu żaglowego Antili 24,4.  Po powiększeniu naszej floty czarterowej o dwie tego typu łodzie, zamieścimy obszerniejszą relację.

Antila 24 najczęściej czarterowany przez nas jacht. Jest to jednostka 7 metrowa idealna na rejsy od 2 do 6 osób , choć miejsc do spania w naszej wersji czarterowej jest aż 8 .
Spokojnie 2 rodziny 4 osobowe z małymi dziećmi mogą spędzić urlop na Antili 24. Jest to najmniejsza łódka jaką czarterujemy jednak z dużym nieodbiegającym od większych jachtów wnętrzem. Tak jak w Antili 27 środek wykonany jest z drewna dębowego - w naszej Szkutni Pod Omegą.
Wnętrze podzielone standardowo na 3 części + kabina toalety. Łódka wielokrotnie testowana i sprawdzana w różnych warunkach pogodowych. Za każdym razem testy przechodziła z wynikiem pozytywnym co daje gwarancje bezpieczeństwa podczas żeglugi.

Jacht Antila 22 to jacht o bardzo nowoczesnej linii, wyglądem przypominający starszą siostrę Antila 24. W jachcie jest wygodna dwuosobowa koja w strefie dziobowej, a koja podkokpitowa nie jest mniejsza niż w jachcie Antila 24. Proponujemy również funkcjonalny i oryginalny kambuz z kuchenką dwupalnikową oraz z blatem połączonym ze zlewozmywakiem. Po przeciwnej stronie – kabina sanitarna. Na śródokręciu dwie rozkładane kanapy. Pragniemy podkreślić, że wysokość w mesie to 1,78 m. Antila 22 to jedyna łódka, która przy długości 22 stopy oferuje pełną wysokość stania. Na zewnątrz zaprojektowano 2 metrowej długości kokpit z odkrytą rufą, w którym wygodnie usiądzie 5-6 osób. Kokpit gwarantuje przyjemne spędzanie wieczorów również ze znajomymi z innych łódek. Jacht wyposażony w miecz stalowy uchylny i mocowany na pantografie silnik.

Seria Rodzinnych Jachtów Motorowych Omega Buster 800 to odpowiedź na coraz większe zapotrzebowanie na jachty motorowo- spacerowe typu houseboat.W skład naszej oferty czarterowej wchodzi łódź Omega Buster 800 K z otwartym kokpitem w formie tarasu. Ta nietypowa konstrukcja w stylistyce retro posiada bardzo nowoczesne wyposażenie, natomiast wnętrze jest w 100 % dopasowywane do potrzeb przyszłego armatora. Wyposażona m.in.: w ster strumieniowy, elektryczną wyciągarkę kotwicy, ogrzewanie, lodówkę.

Nasza Omega Buster 800 M została okrzyknięta przez magazyn "Żagle" Jachtem Roku 2012 a w 2013 nagrodzona nagrodą "Najlepszy Produkt Warmii i Mazur". Te prestiżowe nagordy są gwarancją jakości i bezpieczeństwa.

Łódź motorowa typu Venus została zmodyfikowana z łodzi żaglowej do łodzi motorowej. Posiada  silnik o mocy 9,9 KM. W pełni wyposażona do spacerowego pływania po wodach naszego pojezierza, również podczas kilkudniowych wypraw. Wygodna dla max. 4 osób.

next
prev
Niewielkie zachmurzenie

4°C

Iława

Niewielkie zachmurzenie

Wilgotność: 94%

Wiatr: 30.58 km/h

 • 19 Lis 2018

  Niewielkie zachmurzenie 4°C 1°C

 • 20 Lis 2018

  Przewaga chmur 1°C -1°C

Licznik odwiedzin naszej strony

768157
Dziś
W tym tyg.
W tym mieś.
235
1496
33145

Log in

create an account

fb iconLog in with Facebook