plenfrdeitptes

O Firmie

Obdarzone hojnie w naturalne bogactwa Pojezierze ławskie, zachęca każdego przybysza do spędzenia tu urlopu. Spragniony wyciszenia, znękany biurowym stresem czy trudem codziennej pracy, człowiek schroni się tutaj przed morderczym tempem życia. Odbuduje swoje siły uprawiając sporty wodne, wędkarstwo, myślistwo, wędrówki piesze, rowerowe czy konne. Sercem tej ziemi jest Iława. W mieście tym od 1981 roku ma swoją siedzibę nasza firma, tu też staramy się sprostać wymogom i oczekiwaniom przyjerzdżających do nas turystów.

Posiadamy 37 letnie doświadzenie. W trakcie działalności naszej firmy stworzyliśmy ośrodek turystyczny, spełniajacy szeroki wahlarz usług dla naszych Gości. W oparciu o Hotelik oraz Tawernę żeglarską, mini Amfiteatr z namiotem plenerowym i z miejscem na grill i ognisko, organizujemy eventy, imprezy firmowe, grupowe, o charakterze żeglarskim - również w formie regat - z pełnym zapleczem sprzętowym oraz  noclegowo - gastronomicznym. Przy braku uprawnień zapewniamy wykfalifikowaną kadrę sterników, którzy podczas zabawy przeprowadzą podstawowe szkolenie z zasad żeglarstwa. Ukoronowaniem regat lub zabaw żeglarskich jest kolacja kapitańska, przygotowana  w Tawernie lub  na tarasie bezposrednio nad brzegiem jeziora. Umilać wieczór moze koncert żeglarski z przepysznymi regionalnymi daniami.

Nasz port to marina z miejscami cumowniczymi zarówno dla naszych rezydentów portu, naszych gości czarterowych jak i gości na postój ktrótkoterminowy.Oferujemy szeroki zakres usług związany z całoroczną obsługą jachtu żaglowego i motorowego.

Wykonujemy zabudowy wszelkich typów łodzi żaglowych, motorowych pod klucz dla klientów z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb. Nasza flota czarterowa to łodzie wykonane przez nas ze szczególną dbałością o każdy szczegół.

W sezonie letnim od 1- go czerwca do 30 - tego września, stacjonuje u nas w porcie całodobowo Wodna Karetka Pogotowia.

Serdecznie zapraszamy - z żeglarskim pozdrowieniem:
Lila i Stanisław Kasprzak
Anna, Przemysław i Maciej Kasprzak
Beata, Bartosz, Patryk i Kinga  Furmanek

View the embedded image gallery online at:
http://www.podomega.pl/index.php/home/o-firmie#sigProIdbf020532cc

View the embedded image gallery online at:
http://www.podomega.pl/index.php/home/o-firmie#sigProId2ce6b26835

Facebook
Zapraszamy na nasz Facebook
Pochmurno

0°C

Iława

Pochmurno

Wilgotność: 79%

Wiatr: 11.27 km/h

  • 18 Lut 2018

    Przewaga chmur 1°C -2°C

  • 19 Lut 2018

    Pochmurno 1°C -2°C

Licznik odwiedzin naszej strony

198201
Dziś
W tym tyg.
W tym mieś.
1430
21406
53727

Log in

create an account

fb iconLog in with Facebook