plenfrdeitptes

O Firmie

Obdarzone hojnie w naturalne bogactwa Pojezierze ławskie to teren Zielonych Płuc Polski. Sercem tej ziemi jest Iława, leży na południowym krańcu najdłuższego jeziora w Polsce - jeziora Jeziorak, uznanego przez czytelników magazynu podróżniczego “National Geographic Traveler” za jeden z siedmiu Nowych Cudów Polski. Od 1981 roku ma tutaj swoją siedzibę nasza firma, obiekt zlokalizowany przy drodze krajowej nr 16, pomiędzy Olsztynem a Grudziądzem, położonym bezpośrednio nad brzegiem Jezioraka. Tu staramy się sprostać wymogom i oczekiwaniom przyjerzdżających do nas turystów. Iława to również wiele wydarzeń o charakterze narodowym i międzynarodowym, m.in.: latem w Amfiteatrze im. Louisa Armstronga odbywa się Międzynarodowy Festiwal Jazzu Tradycyjnego OLD JAZZ MEETING „Złota Tarka", festiwal muzyki szantowej “Szanty na Jeziorakiem", a także  pokazy lotnicze "Lotnicza Majówka", Ogólnopolskie Regaty Oldbojów w Klasie Optimist „Yellow Cup", maratony jak i  wiele innych z różnych dziedzin życia kulturalnego.

Posiadamy 37 letnie doświadzenie. W trakcie działalności naszej firmy stworzyliśmy ośrodek turystyczny, spełniajacy szeroki wahlarz usług dla naszych Gości. W oparciu o Hotelik oraz Tawernę żeglarską, mini Amfiteatr z namiotem plenerowym i z miejscem na grill i ognisko, organizujemy eventy, imprezy firmowe, grupowe, o charakterze żeglarskim - również w formie regat - z pełnym zapleczem sprzętowym oraz  noclegowo - gastronomicznym. Przy braku uprawnień zapewniamy wykfalifikowaną kadrę sterników, którzy podczas zabawy przeprowadzą podstawowe szkolenie z zasad żeglarstwa. Ukoronowaniem regat lub zabaw żeglarskich jest kolacja kapitańska, przygotowana  w Tawernie lub  na tarasie bezposrednio nad brzegiem jeziora. Umilać wieczór moze koncert żeglarski z przepysznymi regionalnymi daniami.

Nasz port to marina z miejscami cumowniczymi zarówno dla naszych rezydentów portu, naszych gości czarterowych jak i gości na postój ktrótkoterminowy.Oferujemy szeroki zakres usług związany z całoroczną obsługą jachtu żaglowego i motorowego.

Wykonujemy zabudowy wszelkich typów łodzi żaglowych, motorowych pod klucz dla klientów z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb. Nasza flota czarterowa to łodzie wykonane przez nas ze szczególną dbałością o każdy szczegół.

W sezonie letnim od 1- go czerwca do 30 - tego września, stacjonuje u nas w porcie całodobowo Wodna Karetka Pogotowia.

Serdecznie zapraszamy - z żeglarskim pozdrowieniem:
Lila i Stanisław Kasprzak
Anna, Przemysław i Maciej Kasprzak
Beata, Bartosz, Patryk i Kinga  Furmanek

View the embedded image gallery online at:
http://www.podomega.pl/index.php/home/o-firmie#sigProIdbf020532cc

View the embedded image gallery online at:
http://www.podomega.pl/index.php/home/o-firmie#sigProId2ce6b26835

Facebook
Zapraszamy na nasz Facebook
Przewaga chmur

2°C

Iława

Przewaga chmur

Wilgotność: 93%

Wiatr: 25.75 km/h

  • 10 Gru 2018

    Rain 5°C 1°C

  • 11 Gru 2018

    Pochmurno 1°C 0°C

Licznik odwiedzin naszej strony

808322
Dziś
W tym tyg.
W tym mieś.
2118
4904
19949

Log in

create an account

fb iconLog in with Facebook