plenfrdeitptes

O Firmie

Obdarzone hojnie w naturalne bogactwa Pojezierze Iławskie to teren Zielonych Płuc Polski. Sercem tej ziemi jest Iława, leży na południowym krańcu najdłuższego jeziora w Polsce-jeziora Jeziorak, uznanego przez czytelników magazynu podróżniczego National Geographic Traveler za jeden z siedmiu Nowych Cudów Polski. Od 1981 roku ma tutaj swoją siedzibę nasza firma, obiekt zlokalizowany przy drodze krajowej nr 16, pomiędzy Olsztynem a Grudziądzem, położonym bezpośrednio nad brzegiem Jezioraka. Tu staramy się sprostać wymogom i oczekiwaniom przyjeżdżających do nas turystów. Iława to również wiele wydarzeń o charakterze narodowym i międzynarodowym, m.in.: latem w Amfiteatrze im. Louisa Armstronga odbywa się Międzynarodowy Festiwal Jazzu Tradycyjnego OLD JAZZ MEETING Złota Tarka", festiwal muzyki szantowej Szanty na Jeziorakiem", Ogólnopolskie Regaty Oldbojów w Klasie Optimist Yellow Cup", maratony, jak i wiele innych z różnych dziedzin życia kulturalnego.

Posiadamy 40-letnie doświadczenie. W trakcie działalności naszej firmy stworzyliśmy ośrodek turystyczny, spełniający szeroki wachlarz usług dla naszych Gości. Organizujemy eventy, imprezy firmowe, grupowe o charakterze żeglarskim-również w formie regat - z pełnym zapleczem sprzętowym oraz noclegowo-gastronomicznym. Przy braku uprawnień zapewniamy wykwalifikowana kadrę sterników, którzy podczas zabawy przeprowadzą podstawowe szkolenie z zasad żeglarstwa. Ukoronowaniem regat lub zabaw żeglarskich jest kolacja kapitańska, przygotowana w Tawernie lub na tarasie bezpośrednio nad brzegiem jeziora. Umilać wieczór może koncert żeglarski z przepysznymi regionalnymi daniami.

Nasz port to marina z miejscami cumowniczymi zarówno dla naszych rezydentów portu, naszych gości czarterowych, jak i gości na postój krótkoterminowy. Oferujemy szeroki zakres usług związany z całoroczną obsługą jachtu żaglowego i motorowego.

Wykonujemy zabudowy wszelkich typów łodzi żaglowych, motorowych, pod klucz dla klientów z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb. Nasza flota czarterowa to łodzie wykonane przez nas ze szczególną dbałością o każdy szczegół.

Serdecznie zapraszamy- z żeglarskim pozdrowieniem:

Serdecznie zapraszamy - z żeglarskim pozdrowieniem:
Lila i Stanisław Kasprzak
Anna, Przemysław i Maciej Kasprzak
Beata, Bartosz, Patryk i Kinga  Furmanek