Tawerna żeglarska

Wyróżniony Tawerna żeglarska

 PRACA!!!!

Zatrudnimy na stanowisku:

1. pomoc kuchennna - przygotowywanie potraw , wydawanie, 

2. obsługa baru - zakres bufetowo - kelnerski, obsługa gości baru, roznoszenie potraw, napoi

Mile widziane:

Książeczka sanepidowska, doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku pracy, chęci do pracy, dyspozycyjność, samodzielność - praca w trybie zmianowym.

Warunki pracy, wynagrodzenia ustalamy indywidualnie na spotkaniu rekrutacyjnym. Prosimy o kontakt CV email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel.: 696 035 046 

z każdym będziemy kontaktować się telefonicznie lub zapraszamy do biura firmy codziennie od 9:00 do 16:00 Rekrutacja trwa.

Zapraszamy do współpracy!!! 

 

 

Tawerna "Pod Omegą" 

Centrum Mariny "Pod Omegą" to jedna z najstarszych Tawern w mieście Iława, o długoletniej, żeglarskiej tradycji.

Niebywałą zaletą są trzy tarasy, położone bezpośrednio nad brzegiem najdłuższego jeziora w Polsce, jeziora Jeziorak, z których roztacza się przepiękny widok.

Kuchnia Tawerny to klasyka gatunku słodkich smaków: krem sułtański, bita śmietana, owocowe galaretki, ciasta, desery lodowe, drożdżówki, lemoniady, koktajle, oraz tradycyjne dania obiadowe kuchni polskiej czy pierogi z różnymi nadzieniami.

 

Zapraszamy na koncerty szantowe zespołu Flash Creep w dniach:

29 kwietnia - Majówka

8 czerwca Boże Ciało

22 lub  28 lipca ( data do rozstrzygnięcia wkrótce)

Pozostałe terminy wieczorów muzycznych będziemy podawać na bieżąco.

Istnieje możliwość wynajęcia miejsca plenerowego z ogniskiem, grillem oraz sceną, idealne na spotkania w większym gronie, urodzinowe czy biesiadę szantową. Przygotujemy catering i zadbamy o przyjemny klimat.

 

 

 

 

 

 

 

Dojazd do Tawerny

plenfrdeitptes