Tawerna

Centrum naszej Mariny to jedna z najstarszych w mieście Tawern o żeglarskiej tradycji, z pięknym widokiem na jezioro Jeziorak oraz dwoma dużymi tarasami, bezpośrednio nad nim położonymi. Nasza kuchnia opiera sie o łakocie kawiarniane oraz dania obiadowe. Zapraszamy również na spotkania szantowe, wieczory taneczne czy sportowe emocje podczas oglądania meczy lub regat w sezonie letnim.

W związku z sytuacją epidemiologiczną oraz obostrzeniami, informujemy, że możemy przygotowywać dania oraz napoje tylko na wynos.

 Każdego dnia mamy dodatkowe dania dnia, przetwory w słoiczkach na zimno, jeśli zechcesz upieczemy ciacho lub przygotujemy pełny catering do Twojego domu,  miejsca pracy, włącznie z zastawą do podania.

Zapraszamy

od poniedziałku do piątku  od 9:00 - 16;00

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  tel.: (89) 648 40 93 / 696 035 046.

View the embedded image gallery online at:
https://www.podomega.pl/index.php/tawerna#sigProGalleria316b847ccf

 
 
 

Dojazd do Tawerny

plenfrdeitptes