* SPRZEDANY* Janmor 20– dla tych, którzy cenią komfort i niezawodność na każdym etapie rejsu.

Janmor 20 Pod Omegą Iława Janmor 20 Pod Omegą Iława

Marzyłeś o własnym, komfortowym jachcie, który dostarczy Ci niezapomniane chwile pod żaglami ? Poznaj Janmor 20, wykonany przez doświadczoną ekipę Pod Omegą z Iławy. To mały, 6-metrowy gigant, który łączy w sobie elegancję, bezpieczeństwo i wygodę.

Główne cechy naszego Janmora 20:

  1. Komfort dla 6 osób: mimo swoich niewielkich rozmiarów, Janmor 20 zapewnia komfortowe miejsca do spania, relaksu i żeglowania dla nawet 6 osób, posiada kabinę WC oraz kambuz. Idealny na rejsy we dwoje, a także dla rodzinnych wypadów, czy przygód z przyjaciółmi
  1. Bezpieczeństwo: solidna konstrukcja jachtu Janmor 20 zapewnia bezpieczną żeglugę. Wyprodukowany i wyposażony z dbałością o wszystkie detale, w oparciu o nasze szkutnicze doświadczenie i przy współpracy tylko z renomowanymi producentami osprzętu żeglarskiego.
  1. Wielofunkcyjność: ten mały jacht z łatwością dostosuje się do Twoich potrzeb – od weekendowych wypadów na żagle po dłuższe rejsy. Janmor 20 to wszechstronność w czystej postaci.
  2. Przystosowany do przygód: Janmor 20 został zaprojektowany z myślą o różnorodnych warunkach śródlądowych. Bez względu na to, czy preferujesz leniwe popołudniowe rejsy, czy dynamiczne żeglowanie, Janmor 20 dostosuje się do Twoich potrzeb.

Oferta Specjalna sprzedaży Janmora 20 od firmy Pod Omegą w Iławie: wyposażenie+ cena w plikach do pobrania

Kup Teraz i Żegluj w swoim stylu!

 

Skontaktuj się z nami już dziś, by rozpocząć swoją żeglarską przygodę. Pod Omegą nad Jeziorakiem - Twój partner na wodach!

PL/DE Bartosz 48 603 684 434

Stanisław 48 601 645 004