Budowa, zabudowa i remonty jachtów w Pod Omegą - tradycja i doświadczenie nad Jeziorakiem

Wyróżniony szkutnia Pod Omegą szkutnia Pod Omegą

Od ponad czterech dekad firma Pod Omega w Iławie stoi na straży marzeń żeglarzy o własnym jachcie. Zlokalizowana nad brzegiem najdłuższego jeziora w Polsce, Jezioraka, nasza firma od 1981 roku dostarcza najwyższej jakości usługi związane z budową, zabudową i remontami jachtów żaglowych.

Doświadczeni Partnerzy, Indywidualne Zabudowy

Nasze zaufane partnerstwa i dostawcy, którzy towarzyszą nam od samego początku, zapewniają solidność i jakość każdej wykonanej pracy. Przez lata budowaliśmy naszą renomę na solidnych relacjach z klientami, bazując na naszym doświadczeniu oraz wyjątkowej dbałości o detale. Każdy projekt zabudowy jachtu traktujemy indywidualnie, dostosowując się do potrzeb i marzeń naszych klientów.

Budowa, Remonty, Wyposażenie - Zimowe Sezonowe Rytuały

Okres międzysesoznowy to dla nas czas intensywnej pracy. To wtedy przekształcamy marzenia w rzeczywistość, budując, remontując i wyposażając jachty, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza doświadczona ekipa skrupulatnie dba o każdy szczegół, zapewniając najwyższą jakość wykonania.

Pod Omega - Gwarancja Jakości i Pasji do Żeglarstwa

Nasza firma to nie tylko miejsce, gdzie spełniają się marzenia o własnym jachcie, ale także centrum pasji i zaangażowania w żeglarstwo. Od lat wspieramy naszych klientów w realizacji ich marzeń, opierając się na naszym doświadczeniu oraz pasji do tego, co robimy.- mówi Stanisław Kasprzak właściciel firmy

Skontaktuj się z nami i Zbuduj SWÓJ Idealny Jacht

Jeśli marzysz o własnym jachcie, teraz jest czas, aby zrealizować swoje marzenie! Skontaktuj się z nami, odwiedź naszą firmę i razem zbudujmy SWÓJ idealny jacht!
Nie czekaj, aż sezon rozpocznie się pełną parą - teraz jest najlepszy moment, aby rozpocząć swoją przygodę z żeglarstwem!

Zapraszamy do odwiedzenia zakładki SZKUTNICTWO na naszej stronie internetowej oraz kontaktu telefonicznego pod numerem +48 603 684 434. Do zobaczenia nad brzegiem Jezioraka!